Scafset Ağıryük İskele Sistemi

Sacfset Ağır yük iskele veya Masa kalıp iskele sistemi 4 tip çerçeve elemanından oluşan hızlı ve kolay kurulum sağlayan bir taşıyıcı iskele sistemidir.  Ağır Yük Döşeme Altı İskele Sistemi, ana çerçeve elemanı, diyagonal bağlantı elemanı, birleştirme elemanı ve yükseklik ayar elemanlarından oluşur. Masa Kalıp Sistemi olarak kullanıldığında proje bitimine dek sökülmeden kullanılabilir. Ağır yük iskele sistemi büyük ebatlı masalar oluşturularak, işçilikten, zamandan ve malzemeden tasarruf sağlanır. Sistem yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Dayanımı ayak başına 55kN/dur. Projenin özelliklerine göre statik hesap yapılarak dizayn edilir. Teknik ekibimizce çözümlenen projeye en uygun malzeme miktarları çıkarılarak Ağır yük iskele sistemi yerleşim planı ve kesitleri ile birlikte müşterilerimize teslim edilir; uygulamalarda yerinde teknik destek verilir.

 

SCAFSET AĞIR YÜK İSKELE SİSTEM ÖZELLİKLERİ

  • Farklı yükseklikler için sadece 4 tip çerçeve elemanı ile hızlı ve kolay kurulum ve kalıp sökümü mümkündür.
  • Çerçeveler gazaltı kaynak robotlarında otomatik üretilir. Sistem elektrostatik toz boya kaplıdır, isteğe bağlı daldırma galvaniz yapılabilir.
  • Masa Kalıp Sistemi olarak kullanıldığında proje bitimine dek sökülmeden kullanılabilir.
  • Yüksek taşıma kapasitesine sahiptir.
  • Kalıplama sırasında büyük ebatlı masalar oluşturularak, işçilikten, zamandan ve malzeme metrajından kazanılır.
  • Projeleriniz teknik ekibimizce çözümlendikten sonra en uygun malzeme miktarları çıkarılarak iskele yerleşim planı ve kesitleri ile birlikte size teslim edilir ve uygulamalarda teknik destek verilir.