SKYSET® ALU PANEL SİSTEMİ

SKYSET® ALU Panel Sistemi kolay kurulabilen, işçilik ve proje zamanından tasarruf sağlayan yeni nesil döşeme kalıp sistemidir.

Hafiftir;

Her bir komponent maksimum 30 kg’dır. Bir kişinin bile rahatlıkla kaldırabileceği bu hafiflik sayesinde vinç kullanımına gerek kalmaz.

Uzun ömürlüdür;

Alüminyum profilden tasarlanan ana kirişler, H20 ahşap kirişlere göre çok daha yüksek dayanım ve çevre koşullarına karşı çok daha uzun ömür sağlar.

Daha az prop kullanımı;

Özellikle ayarlanabilir proplar sayesinde daha az çeşit prop kullanılmakta, böylelikle , hem üreticiler hem de kullanıcılar açısından optimum fayda sağlayan, daha düşük maliyetli proje çözümü gerçekleştirilmektedir.

Döşeme kalıbı altında daha geniş kullanım alanı;

Sistem bileşenlerinden kaynaklanan özellikler sayesinde, döşeme kalıbı altında diğer kalıplara nazaran daha geniş ve daha kullanışlı çalışma alanları sunmaktadır.

Montaj kolaylığı sağlar;

Panolar, doğrudan düşer başlıklar üzerine konumlandırılır, ek herhangi bir bağlantı aparatına (cıvata, pim-kopilya vb) ihtiyaç duyulmaz.

Demontaj kolaylığı sağlar;

Düşer başlıklar sayesinde bütün döşeme kalıbı elemanları proplar indirilmeden sökülebilir, panolar rahatlıkla aşağıya alınabilir.

Şantiye ortamında hızlı sirkülasyon sağlar;

Bu montaj-demontaj kolaylığı ve hafifliği sayesinde, sistem elemanları hızlı şekilde bir sonraki döküm alanına sevk edilebilir.